• In English
 • За 2013 рік у Херсонській області створено 712 ОСББ
  опубліковано 10 лютого 2014 року о 11:10

  За 2013 рік у Херсонській області створено 712 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

  «Одним із основних завдань у житловій сфері є залучення населення до управління своїм майном та зацікавленість у його збереженні, тому пріоритетним напрямом реформування та розвитку житлово-комунальної галузі є створення ефективного власника житла», - акцентувала увагу заступник начальника управління житлово-комунального господарства Херсонської облдержадміністрації Інна Трибух під час обласної розширеної селекторної наради, яка відбулася сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Миколи Костяка.

  Заступник начальника управління житлово-комунального господарства також зауважила, що показник створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків є рейтинговим в оцінці діяльності обласної державної адміністрації і за результатами роботи за рік Херсонська область зайняла 4 місце в рейтингу районів.

  Інна Трибух наголосила, що у 2014 році міськвиконкоми та райдержадміністрації повинні сконцентрувати зусилля та розробити заходи щодо покращення рейтингового показника.

  Крім того, вона повідомила, що у поточному році питання щодо створення ОСББ буде також дуже жорстко контролюватися та щомісячно перевірятися Мінрегіонбудом.

  «Підсумовуючи викладене, хочу зазначити, що формування сприятливих умов для створення і функціонування ОСББ є одним із пріоритетних питань в області, адже мова йде про створення ефективного власника житла, – додала Інна Трибух. - Житловий фонд потребує повної термомодернізації, а це вимагає значних фінансових ресурсів. І тут важливим є спільна участь держави, органів місцевого самоврядування та безпосередньо громадян - власників житла».

  Довідково

  За обласною програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства Херсонської області на 2011-2014 роки  районними державними адміністраціями та міськвиконкомами у  2013 році було  створено  719 об’єднань у 765 житлових будинках.