• In English
 • Незабаром на Київщині відкриється надсучасна дитяча поліклініка
  опубліковано 07 лютого 2014 року о 10:56

  Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського райну, де ознайомився з ходом будівництва дитячої поліклініки.

  «Мешканці міста вже більше, як півстоліття мріють про новий дитячий медичний заклад. У травні цього року такий нарешті з'явиться, - сказав Анатолій Присяжнюк. - За останні три роки влада Київщини зробила дуже велику роботу щодо удосконалення медичної галузі регіону, адже добробут людей та соціальне благополуччя кожного – це пріоритет у нашій діяльності. Тому спорудження нової поліклініки у Вишневому було одним із завдань як обласної, так і місцевої влади».

  Під час відвідин будівництва майбутнього медзакладу, очільник області зазначив що, його буде оснащено за останнім словом медичної техніки. Загальний кошторис будівництва даного соціального об’єкта складає понад 10 мільйонів  гривень. 

  Пройти обстеження тут зможуть не лише діти міста, а й діти прилеглих сіл Києво-Святошинського району.  Відтак, більше десяти тисяч дітей району зможуть отримати повноцінну базу для медичного обслуговування.

  «Сьогодні на Київщині показник малюкової смертності є одним з найнижчих в Україні. А протягом останніх років в області утримується тенденція до зниження показників смертності та інвалідності населення», - сказав Олег Ременник, директор департаменту охорони здоров’я Київської ОДА.

   «Наразі на Київщині реалізовується медична реформа, яка передбачає  поліпшення стандартів якості медичного обслуговування, здоров’я населення, а також оновлення медичних закладів та обладнання, - наголосив Анатолій Присяжнюк. - Звичайно, деякі проблеми залишаються, але ми повинні всі об'єднатися, аби вирішити питання заради одного: наблизити медицину до кожної людини і зробити її якісною і на сучасному рівні».