• In English
 • Стан та перспективи забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері обговорили у Міноборони
  опубліковано 07 лютого 2014 року о 11:30

  6 лютого у Міністерстві оборони України відбулася науково-практична конференція щодо стану та перспектив забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері.

  Метою заходу було обговорення проблем та визначення пріоритетних напрямів створення та функціонування Системи забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони України і Збройних Сил України.

  У заході взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, керівники та особовий склад структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України та підпорядкованих їм органів військового управління, військових частин, вищих військових навчальних закладів, науково-дослідних установ Збройних Сил України.

  Зі вступним словом перед учасниками конференції виступив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський. Від підкреслив, що на сьогодні в оборонному відомстві активно проводяться заходи щодо створення та функціонування Системи забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони України і Збройних Сил України.

  Учасники заходу заслухали та обговорили доповіді щодо шляхів та заходів забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України, вдосконалення нормативно-правової бази із зазначених питань, розвитку відповідних сил та засобів, їх підготовки тощо.