• In English
 • Сергій Арбузов: Україна продовжує плідну співпрацю з ЄБРР
  опубліковано 06 лютого 2014 року о 11:20

  Уряд продовжує системну співпрацю в енергетичному секторі з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР). Про це заявив в.о. Прем’єр-міністра України Сергій Арбузов.

  «Я хочу подякувати нашим колегам з ЄБРР за системну підтримку енергетичного сектору. Будучи найбільшим інвестором в Україні, банк підтримує нас у реалізації великих проектів в енергетичній галузі. Нам особливо важливих, що кошти виділяються на вигідних для нашої економіки умовах», - заявив він.

  У зв’язку з цим Сергій Арбузов відзначив останнє рішення банку щодо виділення Україні з підключенням українських банків 155 млн. доларів на підтримку енергетики та малого бізнесу на Україні.

  З цих коштів, за його словами, 100 млн. доларів буде вкладено у розвиток стійких джерел енергії та енергоефективності.

  Крім цього, в.о. Прем’єр-міністра України нагадав, що ЄБРР  також затвердив нову програму підтримки малих і середніх підприємств обсягом 55 млн. доларів.

  «Кошти за цим проектом допоможуть українським підприємствам стати на шлях енергоефективності, економії та скорочення потреб в енергії. Ця допомога узгоджується з нашою стратегією щодо зниження викидів при виробництві електроенергії, а також захисту навколишнього середовища», - додав Сергій Арбузов.