• In English
 • Мінінфраструктури: Льодова кампанія не вплинула на роботу портів
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 18:38

  Льодова кампанія, оголошена у морських портах, не вплинула на роботу портівпідприємства функціонують стабільно. Як зазначив під час сьогоднішнього брифінгу Міністр інфраструктури України Володимир Козак, через негоду були деякі ускладнення в Азовському регіоні, утім на сьогодні тут розпочато проводку суден.

  «Станом на сьогодні льодова кампанія оголошена майже у всіх портах, окрім «Южного» і портів Криму та Дунаю. Була серйозна обстановка в Азовському морі, де впродовж 5 днів вирував шторм, тож на південному рейді Керченської протоки в очікуванні проведення знаходяться 68 суден. Учора було сформовано і виведено у Керченську протоку перший караван суден із Маріупольського і Бердянського портів», – розповів Володимир Козак.

  За його словами, ресурсів для забезпечення проводки суден – достатньо.

  Нагадаємо, льодову кампанію оголошено у Херсонському, Миколаївському, Білгород-Дністровському, Маріупольському, Одеському, Іллічівському портах і спеціалізованому порту «Октябрьск», на Бузько-Дніпровсько-лиманському та Херсонському морському каналах. У

   Херсонському порту льодову проводку забезпечує моський буксир «Бакай», у Миколаївськомутеплоходи «Українець», «Ровангард», «Докер», «Гайдамака», в смп «Октябрьск» – буксири «Руслан» і «Вітязь», в Іллічівськомубуксири «Тигрис», «Титан» і «Базальт», у Маріупольськомукриголам «Капітан Білоусов», морські буксири «Портовик», «Капітан Маркін» і «Капітан Меркулов»,  у Бердянськомубуксири-кантовщики «Ласточка», «А. Мазін» та «Лейтенант Шмідт».