• In English
 • У 2014 році вперше за весь час існування Укрзалізниці буде придбано найбільшу кількість електровозів
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 17:40

  У 2014 році Укрзалізниця планує придбати 59 вантажних електровозів. Про це сьогодні під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

  «Одне з головних завдань у процесі розвитку залізничного транспорту - оновлення локомотивного парку, амортизація якого на сьогодні складає близько 90%. Тому цьогоріч заплановано придбати 59 електровозів. Це найбільша кількість електровозів, яку закупить Укрзалізниця за один рік за весь час свого існування», - розповів Володимир Козак.

  За його словами, більшість елкектровозів буде виготовлено на території України – «Луганськтепловозом». Відтак локалізація виробництва у 2014 році складе 30-40%, а наступного року має досягти  близько 80%.

  Окрім цього, як зазначив Міністр інфраструктури, Укрзалізниця у поточному році придбає близько 2 тисяч вантажних вагонів, у тому числі піввагонів,та 16 колійних машин.

  Уся техніка закуповуватиметься за власні кошти Укрзалізниці, кредитні запозичення та на умовах фінансового лізингу.

  Також залізничники не припиняють роботу щодо організації виробництва у Запоріжжі сучасних електровозів спільно із компанією «ŠKODA TRANSPORTATION a.s.