• In English
 • М.Присяжнюк доручив регіональній владі прискорити будівництво нових об'єктів АПК
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 17:24

  Виконавча влада на місцях має прискорити будівництво нових об’єктів АПК, запланованих Програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Адже завдяки їй регіональна влада може значно вплинути на розвиток аграрного сектору в своїх областях. Загалом же, в Україні вже введено в експлуатацію 98 таких об’єктів з 7,6 тисячі робочих місць. На їхнє будівництво залучили понад 12 мільярдів гривень інвестицій. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  «Завдяки виконанню Програми будуть виконані завдання, поставлені Президентом. Зокрема, в її межах розвиваються пріоритетні галузі економіки, в тому числі і агропромисловий комплекс. І найголовніше − реалізація цього документу дає соціальний ефект, на чому також неодноразово наголошував глава держави. Так, лише за рік в експлуатацію було введено 98 аграрних об’єктів, які дали роботу 7,6 тисячі людей», − повідомив Міністр.

  За словами Миколи Присяжнюка, реалізація Програми дає можливість регіональній владі активізувати розвиток АПК у своїх областях. І на переконання Міністра, результати, індекси виробництва в галузі значною мірою залежать від роботи обласної влади.

  Так, у Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Сумській та Херсонській областях заплановані Програмою заходи на 2013 рік з будівництва та реконструкції об'єктів виконані на 100%. У Хмельницькій, Дніпропетровській, Черкаській, Івано-Франківській та Вінницькій областях будівництво та реконструкція об'єктів знаходяться на завершальній стадії.

  «Найбільше об’єктів запрацювали в галузі тваринництва, зокрема 73 комплекси. Також продовжується розбудова та реконструкція об'єктів інфраструктури аграрного ринку, зокрема, нових тепличних комплексів, елеваторів, сховищ. Окрім того, вводяться в дію об’єкти харчової та переробної промисловості», − наголосив Микола Присяжнюк.