• In English
 • Міндоходів ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів України
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 15:36

  Міндоходів ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів України. Така пропозиція Міністра доходів і зборів Олександра Клименка підтримана сьогодні на засіданні Уряду.

  Національний університет Міністерства доходів і зборів буде створено шляхом об’єднання Національного університету державної податкової служби України та Державного науково-дослідного інституту митної справи.

  Крім того, за ініціативою Міндоходів до складу новоствореного університету увійдуть Науково-дослідний інститут фінансового права та Київський фінансово-економічний коледж. Вони функціонуватимуть як відокремлені структурні підрозділи.

  За словами Міністра, таке об`єднання навчальних закладів сприятиме збереженню цілісної системи кадрового забезпечення Міндоходів з урахуванням специфіки підготовки кадрів, зокрема слідчих, оперативних підрозділів, підрозділів протидії контрабанді, митним та податковим правопорушенням.

  До того ж концентрація досвіду та знань провідних фахівців Міністерства забезпечить ефективне наукове супроводження практичної діяльності.