• In English
 • Міноборони: Триває приписна кампанія - до призовних дільниць приписуються юнаки 1997 року народження
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 12:54

  В усіх районних військових комісаріатах України продовжується реалізація планових заходів, пов’язаних із проведенням приписної компанії юнаків 1997 року народження.

  До призовних дільниць щороку протягом січня-березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписці підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 1997 року включно і які постійно або тимчасово проживають на території району чи міста, окрім осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань, або тих, до кого застосовано примусові заходи медичного характеру, іноземних громадян та осіб без громадянства України, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

  На Полтавщині вивченню та постановці на облік підлягають понад 6727 юнаків, а приписні медичні комісії пройшли вже 3014 юнаків.

  «П’ятнадцять юнаків з числа тих, які вже пройшли приписку, виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладі»в, – повідомив заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісара підполковник Ярослав Пістун.

  На Сумщині у січні-березні поточного року на військовий облік планується взяти 5440 юнаків. Наразі приписні медичні комісії пройшли вже 3281 юнаків. Придатними до військової служби визнані 1753 юнаки, 99 юнаків – визнані не придатними, а інші потребують лікування та додаткового обстеження.

  В ході приписної кампанії на Одещині на військовий облік вже поставлено понад 4 тисячі 620 осіб, що складає 45 відсотків від загального плану. Загалом постановці на військовий облік в області підлягають понад 10 тисяч 280 юнаків.

  «Понад дві з половиною тисячі підлітків визнані придатними для проходження військової служби, 165 – у подальшому не призиватимуться до війська за станом здоров’я, а решта потребує лікування», – розповів старший офіцер відділу комплектування та призову Одеського обласного військового комісаріату майор Ігор Городько.

  В Автономній Республіці Крим приписці підлягає 9569 юнаків. Це майже на тисячу менше у порівнянні з минулим роком, коли було приписано 10415 хлопців. Наразі вже 3714 юнаків приписано до призовних дільниць, що складає 39 відсотків від загальних показників.

  Приписна кампанія триває у суворій відповідності до визначених графіків і завершиться 31 березня.

  Довідково.

  Приписка до призовних дільниць – це комплекс заходів, який проводиться з метою прийняття юнаків на військовий облік, визначення наявності призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби за станом здоров’я, визначення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей юнаків. На підставі отриманих результатів кожному юнаку визначається рід військ для проходження військової служби та спеціальність.