• In English
 • М.Присяжнюк розповів регіональній владі про першочергові завдання для АПК
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 16:46

  Незважаючи на непросту ситуацію в країні, Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує виконувати завдання, які поставили перед відомством Президент та Уряд України. Це, насамперед, забезпечення продовольчої безпеки країни та стабільна робота аграрного сектору. Тож, під час селекторної наради в Кабміні Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк визначив низку важливих пріоритетів у роботі на нинішній рік.

  «Незважаючи на непросту ситуацію в країні, ми маємо виконувати ці завдання і повністю зберігати керованість в аграрному секторі економіки. Це, в першу чергу, забезпечення продовольчої безпеки країни і стабільна робота аграрного сектору. У цьому контексті вкрай важливими є постійний зв'язок і співпраця з облдержадміністраціями», − повідомив Микола Присяжнюк.

  Під час селекторної наради Міністр окреслив основні завдання, які наразі стоять перед відомством і регіонами. Своєю чергою, представники місцевих органів влади доповіли про актуальні проблеми, які потрібно усунути. Тому Микола Присяжнюк дав низку доручень, щоб оперативно їх вирішити. Також він наголосив на тих спільних завданнях, які стоять перед міністерством і керівництвом областей.

  «Цей рік буде дуже напруженим і це потребує від обласного керівництва максимальної мобілізації зусиль. Ще раз нагадаю, що головним пріоритетом аграрної політики мають бути інтереси саме простого селянина, максимальне його залучення до соціально-економічних процесів. Проте на сьогодні ми маємо зосередити всі зусилля, щоб провести весняно-польові роботи», − підсумував Міністр.