• In English
 • Студенти повертаються в гуртожиток медуніверситету, де було аварійне припинення теплопостачання
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 11:46

  Увечері 3 лютого 2014 року сталась аварія теплотраси, яка забезпечувала подачу тепла до низки житлових будинків Солом’янського району м. Києва, зокрема, гуртожитку Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

  З метою забезпечення розселення студентів та створення усіх можливих умов проживання у гуртожитку, в якому було відсутнє теплопостачання, увесь час перебували працівники ректорату, зокрема декан другого медичного факультету, член-кореспондент НАМН України, професор Василь Нетяженко.

  У фізико-хімічному навчальному корпусі були оперативно створені умови для підготовки до занять та ночівлі декількох десятків студентів.

  Станом на ранок 4 лютого ушкодження теплотраси зусиллями комунальних служб м. Києва ліквідовано. Студенти повертаються до гуртожитку. В університеті продовжується навчальний процес.

  Ректорат та студентство Університету просять засоби масової інформації не політизувати цю побутову ситуацію і не збурювати студентів, їх батьків та рідних чутками та перебільшеннями, які не мають жодних підстав.