• In English
 • Леонід Кожара провів зустрічі з генеральними секретарями ОБСЄ та ООН
  опубліковано 01 лютого 2014 року о 12:52

  У рамках візиту до Німеччини для участі в роботі Мюнхенської конференції з питань безпеки Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч з  Генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєром.

  Леонід Кожара запевнив, що Україна активно долучатиметься до роботи організації у рамках трійки ОБСЄ. Враховуючи результати українського головування, сторони домовились спільно працювати над просуванням порядку денного організації.

  З цією метою у рамках конференції буде проведено спільну зустріч Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, Діючого голови ОБСЄ Президента та Глави департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера та Генерального секретаря ОБСЄ Ламберто Дзанньєра.

  Також Леонід Кожара зустрівся з Генеральним секретарем ООН Бан Кі-Муном, якого  поінформував про останні кроки Президента України Віктора Януковича, спрямовані на стабілізацію ситуації в України.

  Бан Кі-Мун дав високу оцінку діям Президента, спрямованим на розв'язання політичної кризи. Бан Кі-Мун наголосив на важливості збереження позитивної динаміки у нормалізації ситуації, підкресливши ключову роль керівництва України.

  Під час зустрічі було також обговорено результати нещодавнього візиту до України Спеціального посланника Генерального секретаря ООН Роберта Серрі.