• In English
 • Едуард Ставицький провів селекторну нараду
  опубліковано 01 лютого 2014 року о 12:42

  1 лютого  під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького відбулася селекторна нарада з питання забезпечення теплом, газом, електроенергією населення у складних погодних умовах.

  Участь у нараді взяли Перший заступник Міністра Попович І.М., заступник Міністра Чех С.М., заступник Міністра – керівник апарату Бондаренко А.Ю., заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату      Білоусов А.Л., перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Бойко А.П., заступник Міністра оборони України Бабенко А.Ф., керівники структурних підрозділів Міненерговугілля України, представники ЗМІ.  На зв’язку в регіонах України перебували керівники обленерго енергосистем України,  голови та заступники голів обласних державних адміністрацій, керівники АЕС, ГЕС та ТЕЦ.

  Відкриваючи селекторну нараду, Міністр наголосив, що найважливішим завданням Міністерства під час складних погодних умов є забезпечення  подачі світла та тепла в оселі, об’єднання зусиль центральних та місцевих органів влади, енергетичних підприємств, дорожніх, рятувальних, комунальних та інших оперативних служб для відновлення енергопостачання в регіонах, які постраждали від стихії.

  Під час селекторної наради заслухано звіти про стан справ у регіонах та на енергетичних підприємствах у зв’язку із негодою та низькою температурою повітря.

  Міністр Е.Ставицький наголосив, що починаючи з 21 січня налагоджено співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони для якнайшвидшого подолання наслідків стихії та відновлення енергопостачання для населення. Він також подякував усім за самовіддану роботу в складних умовах.

  Підсумовуючи засідання, Міністр прокоментував ситуацію в країні, зокрема, щодо утворення народних рад в регіонах.

  «Хочу всім наголосити, що в державі функціонують конституційні органи влади – це місцеві ради та місцеві адміністрації, які відповідають за ситуацію в регіонах. І ми в цей складний час повинні кожен на своїй ділянці відпрацювати злагоджено і професійно щодо енергетичної галузі, забезпечити безперебійне постачання громадянам України тепла, газу та електроенергії», - зазначив Е. Ставицький та  підкреслив, що в цьому напрямку необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед населення.

  «Що стосується створення різного роду Народних рад, то це популістські, незаконні формування, які, крім красивих гасел, під собою нічого не мають. Ми своєю повсякденною роботою показуємо, що влада працює, реагує на виклики, і ніхто і ніщо нам не завадить втілювати в життя реформи Президента України Віктора Януковича з метою покращення життя наших громадян», - наголосив Едуард Ставицький.

  За підсумками наради прийнято рішення спрямувати додаткові сили ремонтних бригад до регіонів, які найбільше постраждали від лиха, щоб забезпечити електропостачання для населення в найближчі дні.

  Міністр Е.Ставицький також провів брифінг для представників ЗМІ.