• In English
 • Відбулися урочисті проводи національної збірної України на Зимові Олімпійські ігри у Сочі
  опубліковано 31 січня 2014 року о 10:56

  30 січня 2014 року на НСК "Олімпійський" відбулася урочиста церемонія проводів національної збірної команди України, яка з 7 по 23 лютого боротиметься за медалі на XXIІ зимових Олімпійських іграх у Сочі.

  У заході взяли участь Глава Адміністрації Президента України Андрій Клюєв, Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул та Віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко, Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, члени олімпійської збірної та видатні українські спортсмени.

  Глава Адміністрації Президента України Андрій Клюєв зачитав вітання Президента України Віктора Януковича та вручив Державний прапор України президенту Національного олімпійського комітету Сергію Бубці.

  Глава Адміністрації Президента України зазначив, що почесна місія та велика відповідальність випала спортсменам, котрі захищатимуть честь України на Олімпіаді у Сочі.

  "Спортсмени, які завоюють нагороди на XXII зимових Олімпійських іграх, отримають від держави квартири", – поінформував Андрій Клюєв.

  Глава Адміністрації побажав національній олімпійській команді міцного здоров'я та перемог.

  З напутніми словами до олімпійців також звернувся і Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

  "Сьогодні для кожного з вас воістину урочистий день – день, на який ви з нетерпінням чекали не один рік, а можливо, і все своє життя. Адже стати учасником Олімпійських ігор – це та вершина, про яку мріють мільйони, але підкорити її здатні обрані, найталановитіші і дійсно сильні своєю волею і духом спортсмени", – наголосив Равіль Сафіуллін.

  Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін також висловив вдячність Президенту України Віктору Януковичу за увагу, яку він приділяє спорту.

  "Ми високо цінуємо підтримку Президента і найголовніше – розуміння всіх тих проблем, що сьогодні існують в українському спорті, а особливо для тих спортсменів, які займаються зимовими видами спорту. Саме завдяки командній роботі Президента і Уряду нам вдалося зробити так, щоб підготовка наших олімпійців відповідала найвищим вимогам і жодним чином не відрізнялася від підготовки наших конкурентів", – підкреслив Равіль Сафіуллін.

  Спортсменів також вітали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, тренери, відомі спортсмени та зірки шоу-бізнесу.

  На завершення Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка вручили олімпійцям рушник з картою України, який склали по частинах вболівальники національної збірної команди України.

  "Спільна підтримка завжди об'єднує людей та є важливою частиною в житті суспільства. Вся Україна вболіватиме за вас. Впевнений, підтримка українців надихне вас на нові звершення, тому що ви у нас найкращі. Всі ми пишаємося вами та віримо у вас. Ми знаємо, як вам буде важко в Сочі, наскільки неймовірною буде конкуренція, адже змагатимуться найкращі спортсмени планети. Ми впевнені, що ви будете прагнути показати найліпші результати", – наголосив Сергій Бубка.

  Зазначимо, що в рамках святкового дійства Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул та президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка презентували логотип заявки Львова на право проведення зимової Олімпіади-2022.