• In English
 • Понад 23 тис. осіб притягнуто торік до адмінвідповідальності за порушення фінансової дисципліни
  опубліковано 30 січня 2014 року о 15:50

  Минулого року до адміністративної відповідальності за порушення фінансової дисципліни притягнуто майже 23,4 тис. посадових осіб. Загальна сума штрафів склала майже 6,5 млн. грн. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання колегії 30 січня 2014 р.

  Крім того, минулого року за недотримання фінансової дисципліни звільнено майже 1,8 тис. посадових осіб підприємств, установ та організацій, фінансово-господарську діяльність яких перевіряли фахівці Держфінінспекції та її територіальних органів. Цей показник у 2,5 рази перевищує аналогічний показник 2012 року. Понад 1,5 тис. посадових осіб притягнуто до матеріальної відповідальності.

  Також Держфінінспекція подала понад 8,4 тис. висновків та пропозицій щодо застосування фінансових санкцій та майже 1,2 тис. позовів до суду на суму 1,2 млрд. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 7,6 тис. управлінських рішень.

  Як уже повідомлялося, упродовж минулого року Держфінінспекція провела перевірки у майже 6 тис. установах, організаціях та підприємствах.