• In English
 • Держфінінспекція торік забезпечила відшкодування втрат майже на 1,5 млрд. грн.
  опубліковано 30 січня 2014 року о 15:16

  Протягом 2013 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави загалом майже на 1,5 млрд. грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 506,5 млн. грн. Про це заявив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання колегії.

  Зокрема, за його словами, завдяки заходам, що їх вжили державні фінансові інспектори, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло майже 390 млн. грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму майже 1,1 млрд. грн.

  «Минулого року помітно збільшилася результативність наших контрольних заходів: сума виявлених втрат ресурсів у розрахунку на один перевірений об’єкт збільшилась з 400 тис. грн. до 617 тис. грн.», – наголосив він.

  Загалом минулого року Держфінінспекція перевірила майже 6 тис. підприємств, установ та організацій. На 95,5 % із них виявлено порушення фінансово-господарської дисципліни.