• In English
 • У Чорноморському районі Криму побудують цілорічний рекреаційний комплекс
  опубліковано 30 січня 2014 року о 12:30

  Білоруський інвестор планує реалізувати інвестиційний проект з будівництва цілорічного рекреаційно-оздоровчого комплексу в Чорноморському районі. Про це повідомлялося на засіданні Ради інвесторів з реалізації інвестпроектів у санаторно-курортній сфері під керівництвом Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова.

  Голова Ради міністрів підкреслив, що Президент України Віктор Янукович доручив усім профільним відомствам надавати інвесторам максимального сприяння. Створення сприятливого інвестиційного клімату — одна з ключових ініціатив Президента України. «Ми домовлялися раз на місяць зустрічатися і обговорювати проблемні питання, які виникають у бізнесу. Ми всі розуміємо, що завдання влади надавати максимального сприяння інвесторам. Інвестиції — це вкладення капіталу, створення робочих місць для кримчан, надходження грошей до бюджету», — звернувся до інвесторів Анатолій Могильов.

  У свою чергу керівник ТОВ «Белбудінвест» Юрій Козак повідомив, що в реалізацію проекту в Чорноморському районі інвестують близько 9 млн. дол., з них 2,5 млн. грн. планується вкласти цього року. У комплексі, розрахованому на 200 місць, у тому числі, оздоровлюватимуться працівники Свєтлогорського заводу залізобетонних виробів і конструкцій.

  Тут планується створити сучасну оздоровчу базу, відповідну інфраструктуру за принципом «місто в місті», яка включить сучасні басейни, спортивну базу, мережу ресторанів і кафе, конференц-зали. «Ми плануємо вийти на середньорічне завантаження на рівні 58%», — повідомив Юрій Козак.

  У комплексі створять 70 робочих місць. Термін реалізації проекту складе 2-2,5 роки.