• In English
 • НКЦПФР погодила зміни до Правил біржі ПФТС та Східноєвропейської фондової біржі
  опубліковано 30 січня 2014 року о 11:50

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила нові редакції Правил Публічного акціонерного товариства «Фондова біржа ПФТС» та Публічного акціонерного товариства «Cхідноєвропейська фондова біржа». Відповідні проекти рішень були прийняті на засіданні регулятора.

  «Зміни до Правил ПФТС зумовлені необхідністю їх приведення у відповідність до законодавства про депозитарну систему. Деякі норми у зв’язку з втратою їх актуальності було виключено. В той же час Правила, у зв’язку зі зміною технологій торгів по цінним паперам, передбачають механізми торгів з одностороннім та двостороннім забезпеченням», - розповіла Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

  Коментуючи зміни до Правил Східноєвропейської фондової біржі, І.Устенко розповіла, що вони приведені у відповідність до Закону України «Про депозитарну систему України», актуалізованого Положення про функціонування фондових бірж та Порядку визначення біржового курсу цінного папера.

  Зміни до Правил були погоджені відповідними структурними підрозділами регулятора, розглянуті на засіданні профільного Комітету за участі представників фондових бірж  та зареєстровані за результатами засідання Комісії.