• In English
 • На Полтавщині відкрили 96 пунктів обігріву
  опубліковано 30 січня 2014 року о 10:35

  Зі зниженням температури у Полтаві та області відкрили 96 пунктів обігріву – армійські намети з пічкою-буржуйкою. У місті вони розташовані в районах найбільшого скупчення людей: біля Центрального автовокзалу та на площі поблизу Південного вокзалу. Сюди в морозну погоду можна зайти погрітися, випити чаю, з’їсти бутерброд та отримати першу медичну допомогу. Також у Полтаві працює пересувний мобільний пункт обігріву.

  За словами голови Полтавської ОДА Олександра Удовіченка, на сьогодні влада робить все, щоб ці пункти працювали, а люди могли зігрітися.

  «У разі необхідності кількість пунктів може бути збільшена. Забезпечення їх нормальною роботою – це завдання номер один, яке на сьогодні ставить перед нами Президент України Віктор Янукович. Я вважаю, що в подальшому Полтавщина забезпечуватиме стабільну роботу таких об’єктів», – сказав Удовіченко.

  Як розповів начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко,  щодня до намету, який розташований біля  центрального автовокзалу, приходить до десятка осіб. Найбільше серед відвідувачів – безхатченки, але й є й такі перехожі, що просто замерзли. Заходять і люди, які очікують на рейсові автобуси.

  Роман Кириленко запевнив, що наразі рятувальники готові протистояти всім примхам, які може принести зима. Зокрема рятувальники Полтавщини заздалегідь підготувалися до осінньо-зимового періоду, було створено оперативний Штаб з реагування на надзвичайні ситуації, які характерні для нинішнього періоду року. Очолює Штаб – голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.