• In English
 • Рятівники та комунальники працюватимуть цілодобово
  опубліковано 29 січня 2014 року о 17:06

  У зв’язку з погіршенням погодних умов рятівники та комунальники продовжать працювати у посиленому цілодобовому режимі. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   «Сьогодні я поставив завдання передислокувати в Одеську область додаткові бригади енергетиків для ліквідації аварій та відновлення електропостачання населених пунктів. Цей опалювальний сезон видався складним. Ми забезпечуємо сталу роботу систем життєзабезпечення в умовах значного погіршення погоди та соціальної напруги. Тому, перш за все, хочу висловити подяку всім службам – комунальникам, рятувальникам, енергетикам, дорожникам, місцевим органам влади – всім тим, хто кожної миті стоїть на заваді колапсу. І забезпечує за будь-яких умов людям тепло, воду, електроенергію, газ, роботу громадського транспорту. Розчищає дороги та ліквідує аварії. Рятує людські життя», - сказав Олександр Вілкул.

  Він зазначив, що за таких умов забезпечення нормального функціонування систем життєзабезпечення можливе лише при посиленому цілодобовому режимі роботи всіх служб.

  Всього за 4 місяці з початку опалювального сезону сталося майже 350 локальних пошкоджень інженерних мереж (це майже 90 щомісяця). А також - 7 великих аварій з відключенням від мереж значної кількості житлових будинків.

  Станом на ранок 29 січня у 8-ми регіонах ще тривають роботи з відновлення електропостачання у 341 населеному пункті, що були знеструмлені протягом останньої доби. Зокрема - в Криму, Волинській, Одеській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій та Кіровоградській областях.

  «Уряд жорстко контролює, щоби всі пошкодження інженерних мереж усувалися протягом доби», - сказав Олександр Вілкул.

  Він зазначив, що Уряд і надалі буде надавати регіонам необхідну допомогу. Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів було прийнято протокольне доручення Міністерству фінансів терміново вирішити питання фінансування у розмірі 100 млн. грн. Цю суму Держказначейство має проплатити Укравтодору на забезпечення безперебійної роботи снігоприбиральної техніки та для придбання посипкового матеріалу.