• In English
 • У пунктах обігріву врятовано від переохолодження понад 32 тис. людей, - О.Вілкул
  опубліковано 29 січня 2014 року о 17:00

  У зв’язку з погіршенням погодних умов за завданням Уряду в регіонах працює понад 4,3 тис. пунктів обігріву та чергує понад 1 тис. соціальних патрулів. З початку роботи в пунктах обігріву вже врятовано від переохолодження понад 32 тис. людей, у тому числі за останню добупонад 3 тис. людей. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр, голова Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул.

  За даними Гідрометцентру, у найближчий тиждень погодні умови будуть ускладнюватись. Буде посилюватися мороз – до -22 градусів в день та до -33 градусів уночі. Посилиться також і вітер – до 15-20 метрів за секунду. Продовжиться сніг, хуртовини, ожеледиця.

  «Необхідно за будь-яких умов захистити людей від холоду та небезпечних ситуацій», - сказав Олександр Вілкул.

  Також з 20 січня почали працювати 263 пункти обігріву та більше тисячі медичних працівників Червоного Хреста.

  «Особливо хочу відзначити, що до цієї роботи долучилися волонтери. Це дуже важливо. Велика подяка всім українцям, які висловлюють свою життєву позицію саме так: допомагаючи країні та конкретним людям», - сказав Олександр Вілкул.

  У зв’язку з подальшим погіршенням погодних умов Олександр Вілкул доручив тримати в посиленому цілодобовому режимі аварійні та рятувальні служби.