• In English
 • Військовослужбовці допомагають ліквідовувати наслідки снігової негоди
  опубліковано 29 січня 2014 року о 15:43

  На прохання місцевих органів влади та самоврядування Дубенського району про надання допомоги з ліквідації наслідків снігопадів військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України приступили до розчищення снігових наметів. Маршрутом для військових стали шляхи до населених пунктів Дубно – Мирогоща – Молодаво – Варковичі – Жорнів і в зворотньому напрямку, та Дубно – Верба – Берег – Студянка. Загальна протяжність маршруту складає 118 км.

  «Для розчистки снігових заметів залучено досвідчених військовослужбовців на чолі з сержантами Іваном Гачевським та  Анатолієм Скибінським, а також грейдер ДЗ–122 та трактор Т150. За потреби буде залучено додаткові сили і засоби», – зазначив начальник 107 Центру дорожнього забезпечення полковник Олег Безруков.

  Інший підрозділ 107 Центру дорожнього забезпечення, що дислокується у місті Новоград–Волинський, також надає допомогу в розчистці снігу в Новоград–Волинському гарнізоні. Там вже розчищено близько 80 км автомобільних доріг.

  А військовослужбовці 55 окремої артилерійської бригади Оперативного командування “Південь” спільно з комунальними службами міста Запоріжжя вийшли на розчистку снігових заметів на зупинках громадського транспорту та пішохідних переходів. Як зазначив заступник командира бригади з виховної роботи підполковник Ігор Немінський, якщо автошляхи розчищав спеціальний автотранспорт то тротуари, зупинки залишалися у снігу. На центральному проспекті Запоріжжя зусиллями військових було очищено від снігу 7 зупинок громадського транспорту ту 10 пішохідних переходів.

  Бердичівські військовослужбовці теж довели свою готовність прийти на допомогу. 28 січня газовоз застряв у заметі на одній із вулиць міста і перехилився на лівий бік, витягнути його цивільною технікою не вдалося. Військовослужбовці 26 Бердичівської артилерійської бригади на БТСі прибули на місце події і витягнули 40-тонний автомобіль із замету.

  Варто додати, що у  військових частинах 8 армійського корпусу створені загони  по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Близько 100 одиниць техніки та більше 500 військовослужбовців готові надати допомогу цивільному населенню у боротьбі з негодою.