• In English
 • О. Журавко допоміг у поновленні права інваліда на пенсію
  опубліковано 29 січня 2014 року о 13:33

  До Урядового уповноваженого з прав інвалідів надійшло звернення сина інваліда ІІ групи по зору, мешканця Києва, щодо сприяння в отриманні пенсії по інвалідності його батькові.

  За інформацією заявника, самостійно вирішити зазначене питання йому не вдалося. Зволікання територіальними органами Пенсійного фонду призвели до того, що пенсію по ІІІ групі інвалідності, яку було встановлено раніше, вже втрачено, а тепер створюються перешкоди в отриманні пенсії по ІІ групі інвалідності, яка була набута нещодавно.

  Урядовий уповноважений з прав інвалідів звернувся за роз’ясненням ситуації до Пенсійного фонду.

  Завдяки втручанню Урядового уповноваженого з прав інвалідів,  вирішення питання призначення пенсії інваліду ІІ групи по зору стало можливим.

  «Переконаний, що лише спільна злагоджена робота органів влади допоможе кожному громадянинові реалізувати свої права. А забезпечення реалізації прав і задоволення потреб, як у даному конкретному випадку, інвалідів на рівні з іншими громадянами є пріоритетним  завданням держави. Тому моє першочергове завдання як Урядового уповноваженого з прав інвалідів – це недопущення порушення прав осіб з обмеженими можливостями», – зазначив Олексій Журавко.