• In English
  • Укртрансінспекція провела низку перевірок автоперевізників на дотримання вимог транспортного законодавства
    опубліковано 28 січня 2014 року о 17:23

    Укртрансінспекція задля попередження аварійності на пасажирському автотранспорті та забезпечення стабільної роботи транспортно-дорожнього комплексу взимку провела черговий «День безпеки» у регіонах.

    У ході «Дня безпеки» мобільними групами, до складу яких увійшли працівники територіальних органів Укртрансінспекції, територіальних підрозділів Державтоінспекції та Державної служби боротьби з економічною злочинністю, було посилено контроль за дотриманням автоперевізниками норм чинного законодавства. Також проведено перевірки виконання приписів та розпоряджень на усунення порушень ліцензійних умов. Особлива увага приділялась автомобільним перевізникам, які виконують нерегулярні та регулярні-спеціальні перевезення.

    Крім того, в рамках заходу працівниками Укртрансінспекції, за участю представників обласних державних адміністрацій, Державтоінспекції та громадських організацій, проведено наради з автомобільними перевізниками, підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення, щодо виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень. Було наголошено на необхідності проведення з водіями додаткових інструктажів стосовно експлуатації транспортних засобів при складних погодно-дорожніх умовах.