• In English
 • Академію сухопутних військ відвідав Аташе з оборонних питань при Посольстві Франції в Україні
  опубліковано 28 січня 2014 року о 17:12

  Академію сухопутних військ відвідав Аташе з оборонних питань при Посольстві Франції в Україні підполковник Жером Маллар.

  Метою візиту військово-дипломатичного представника Французької Республіки до українського військового вишу стало ознайомлення із системою підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України та обговорення питань викладання французької мови у навчальному закладі.

  Підполковник Жером Маллар зустрівся із керівництвом Академії. Генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив гостя зі специфікою діяльності військового вишу та його структурних підрозділів, сторони обговорили напрями подальшого співробітництва між Збройними силами Франції та Академією сухопутних військ.

  «Між військовим відомством Французької Республіки та нашим навчальним закладом вже давно склалися партнерські відносини, – підкреслив генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Вже впродовж декількох років курсанти та викладачі нашої Академії стажуються у Загальновійськовому училищі Французької Республіки Сен-Сір Коеткідан, а ми щорічно приймаємо на стажування і французьких військовослужбовців».

  Підполковник Жером Маллар запропонував вдосконалити викладання французької мови в Академії шляхом надання допомоги із забезпечення навчальними засобами та посібниками за сприяння Посольства Франції в Україні.

  На завершення візиту підполковник Жером Маллар оглянув об’єкти навчально-матеріальної бази та соціально-побутової інфраструктури вишу. Він побував на ключових кафедрах та навчально-тренувальних комплексах, Центрі імітаційного моделювання, ознайомився із історією та сучасністю військового навчального закладу в музеї Академії тощо.