• In English
 • У 2014 році в Криму сімейним лікарям виплачуватиметься надбавка до заробітної плати за обсяг і якість роботи
  опубліковано 28 січня 2014 року о 14:06

  У 2014 році в Криму сімейним лікарям виплачуватиметься надбавка до заробітної плати за обсяг і якість роботи. Про це заявив міністр охорони здоров'я Автономної Республіки Крим Олександр Каневський під час робочої поїздки у медустанови Джанкойського району.

  Він здійснив обхід Джанкойської центральної районної лікарні, де оглянув відділення гемодіалізу, ознайомився з роботою комп'ютерного томографа, а також відвідав акушерсько-гінекологічне відділення, на базі якого планується створити міжрайонний перинатальний центр II рівня.

  Після обходу новоствореного Азовського центру первинної медико-санітарної допомоги, Міністр охорони здоров'я Криму відзначив, що у Джанкойському районі за останній рік багато зроблено у сфері охорони здоров'я. «У Криму вже завершено створення мережі з 32 центрів первинної медико-санітарної допомоги, два з яких успішно працюють у Джанкойському районі», – розповів О.Каневський.

  Нині у структуру Азовського ЦПМСП входять вісім амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, 26 фельдшерсько-акушерських пунктів, денний стаціонар на 10 ліжок, ліжка денного стаціонару на дому.

  Проблемним для району залишається кадровий дефіцит лікарів, проте, як зауважив міністр, вже цього року в Криму сімейним лікарям виплачуватиметься надбавка до заробітної плати за обсяг і якість роботи.