• In English
 • У проекті волинського бюджету-2014 передбачений ріст видатків на 19,9%
  опубліковано 28 січня 2014 року о 11:06

  Сьогодні розпочинаються засідання депутатських комісій Волинської обласної ради. Основне питання — проект бюджету Волині на 2014 рік. Про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації, депутат облради  Борис Клімчук.

  Зокрема, він вкотре підкреслив, що без бюджету область функціонуватиме, однак лише в межах 1/12 від річних призначень 2013-го. “А всі інші видатки: програми, капітальні вкладення, субвенції місцевим бюджетам, співфінасування без головного фінансового документа будуть тимчасово припинені”, - сказав голова Волинської облдержадміністрації.

  Як повідомив директор департаменту фінансів Волинської ОДА Ігор Никитюк, у проекті бюджету області на поточний рік передбачається ріст видатків на 19,9%. Досить значні суми закладені на співфінансування проектів соціально-економічного розвитку окремих територій - з держбюджету на ці проекти передбачено 130 млн. грн., отримання яких також буде неможливим без обласного бюджету. “Якщо регіон працюватиме за тимчасовим розписом, не фінансуватиметься також будівництво соціальних об'єктів. А також — програми підтримки АПК, забезпечення дітей-сиріт житлом, низка медичних проектів. Коштів на капітальні видатки у тимчасовому розписі також не передбачено”, - зауважив Ігор Никитюк. Однак, він наголосив, що соціальні виплати, пенсії люди отримуватимуть вчасно й надалі, оскільки фінансуються вони субвенцією з державного бюджету.

  “Ефективна робота системи фінансів, рух грошей — це кров економіки, основа життєдіяльності держави. Фінанси мають працювати. Тому прийняття бюджету Волині вкрай необхідне”, - підкреслив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.