• In English
 • На Черкащині за 2013 рік надходження платежів до місцевих бюджетів становлять 2,180 млрд. грн.
  опубліковано 23 січня 2014 року о 12:57

  За 2013 рік надходження платежів до місцевих бюджетів становить 2,180 млрд. грн. Приріст до 2012 року становить 140,4 млн. грн., або 7 %.

  Так, надійшло 1487,5 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб (приріст до 2012 року 71 млн. грн. або 5 %), 371,5 млн. грн. плати за землю (приріст – 5,4 млн. грн. або 2%) і 173,2 млн. грн. єдиного податку (приріст – 47 млн. грн.). Про це повідомив заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Павло Шпундра. Він підкреслив, що зусилля Міністерства доходів і зборів України спрямовані на постійне покращення послуг платникам, стимулювання підприємницької ініціативи, створення максимально комфортних умов для ведення бізнесу.

  Так, на Черкащині для обслуговування громадян та бізнесу працюють 22 сервісних центри. Павло Шпундра нагадав, що віднедавна платники отримали можливість формувати податкову звітність «Електронний кабінет платника податків» на офіційному порталі Міндоходів.

  В усіх без винятку центрах надаються фахові консультації з податкового, митного законодавства і законодавства щодо єдиного внеску. У сервісних центрах Черкас, Золотоноші, Звенигородки та Умані оформлюється електронний цифровий підпис для здійснення в он-лайн-режимі податкових, митних процедур та надання звітності з єдиного внеску. Активно працюють бригади обласного просвітницького сервісу «Швидка допомога громадянам та бізнесу». Минулого року вони обслуговували на місцях 15 тисяч платників.