• In English
 • На реформування санаторно-курортної галузі Криму планується спрямувати 5 млрд. грн.
  опубліковано 25 січня 2014 року о 10:06

  У рамках реалізації другого етапу Стратегії економічного та соціального розвитку АРК на 2011-2020 роки на розвиток і реформування санаторно-курортного комплексу Криму планується спрямувати 5,1 млрд. грн. Про це повідомила міністр економічного розвитку і торгівлі Криму Світлана Верба.

  Ці кошти передбачається освоїти в період з 2014 по 2016 роки. Зокрема, до нових заходів слід віднести модернізацію кримських засобів розміщення.

  «Завдяки плану реалізації другого етапу стратегії ми вже у 2014 році чекаємо зростання у сфері туристичних послуг на 7,5%. При цьому прогнозне зростання кількості туристів складає 3,3%», — повідомила Світлана Верба.

  Довідково

  Стратегія економічного та соціального розвитку АРК на 2011-2020 роки розроблена Радою міністрів Криму спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень відповідно до доручення Президента України та затверджена постановою Верховної Ради АРК від 22 грудня 2010 року.

  Стратегічною метою розвитку АРК є досягнення стійкого зростання рівня і якості життя кримчан на основі збалансованої соціально-економічної системи інноваційного типу, що гарантує екологічну безпеку, динамічний розвиток економіки та реалізацію стратегічних інтересів України в Чорноморському регіоні. Реформування санаторно-курортного та туристичного сектора півострова є одним з основних пріоритетів документу.