• In English
 • У 2014 році на Волині будуватимуться 8 шкіл
  опубліковано 22 січня 2014 року о 16:04

  У 2014 році на Волині триватимуть будівельні роботи на восьми великих освітніх об’єктах. Про це голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук розповів в ході зустрічі з сільськими, селищними та міськими головами краю, говорячи про плани в галузі середньої освіти краю.

  Волинь цьогоріч продовжує будівництво шкіл в Любохинах (Старовижівський р-н), Житнівці та Олениному (Камінь-Каширський р-н), Білині (Ковельський р-н), і в Луцьку - школа № 27. Розпочались роботи і у селах Осівці (К.-Каширський р-н), Грем’яче і Башлики (Ківерцівський р-н), Межисить (Ратнівський р-н). Продовжимо спорудження  ЗОШ ще у двох селах Гряди (Іваничівський р-н) і Головне (Любомльський р-н).

  Крім  великих будівництв з нуля, триватимуть реконструкції та модернізації  ряду інших менших об’єктів:  чи то розширення дитсадків, чи то облаштування внутрішніх санвузлів.

  Борис Клімчук повідомив, що Волинською облдержадміністрацією сформований перелік об’єктів, які фінансуватимуться з фонду регіонального розвитку державного бюджету. Остаточний розмір коштів буде відомо після його погодження  у міністерствах.

  До слова, у держбюджеті цьогоріч передбачено 237 млн. грн. з Фонду регіонального розвитку для Волинської області. Це - 107 млн. грн., які розприділяються пропозиціями виконавчої влади безпосередньо регіону та 130 млн. грн. - на соціально-економічний розвиток окремих територій, за пропозиціями народних депутатів України.