• In English
 • Прем'єр-міністр доручив МВС підготувати проект рішення Уряду про надання допомоги правоохоронцям
  опубліковано 22 січня 2014 року о 12:10

  Прем’єр-міністр доручив Міністру внутрішніх справ підготувати проект рішення Уряду про надання допомоги з Резервного фонду на лікування, реабілітацію, компенсацію збитків постраждалим правоохоронцям та вирішення їх житлово-побутових проблем. Таке доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів України 22 січня 2014 року.

  «Сьогодні завдяки безпрецедентній витримці, мужності, самопожертві та вірності присязі працівників правоохоронних органів, серед яких юні хлопці з внутрішніх військ, застосовуються лише засоби стримування, і навалу бойовиків вдається стримувати,  - сказав Микола Азаров. - Я насправді пишаюся, що у нас є такі воїни, і вдячний їм за самовідданий захист конституційного ладу і правопорядку. Вся країна може ними  пишатися».

  При цьому Прем’єр-міністр додав, що величезну підтримку правоохоронцям зараз висловлюють люди, які пишуть на сторінку Миколи Азарова у соціальній мережі Фейсбук, створюють спільноти на підтримку конституційного ладу в соціальних мережах.

  «Суспільство також стає на відсіч погромникам і терористам», – сказав Микола Азаров.

  Глава Уряду запевнив, що «держава належно оцінить мужність своїх громадян у погонах». А постраждалі, яких, на жаль, багато, і їх сім’ї отримають абсолютно всю необхідну допомогу і підтримку.

  Прем’єр-міністр доручив Міністру внутрішніх справ підготувати проект рішення Уряду про надання такої допомоги з Резервного фонду.

  «Треба ретельно все врахувати: і лікування, і реабілітацію, і компенсацію збитків постраждалим правоохоронцям, і вирішення їх житлово-побутових проблем. Терміново вносьте цей проект на наступне засідання Уряду», - сказав Микола Азаров.