• In English
 • Лікарі та науковці Тернопільщини обговорили проблемні підходи до респіраторної патології у дітей
  опубліковано 21 січня 2014 року о 16:30

  Понад двісті лікарів загальної практики – сімейної медицини, головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, дільничних лікарень, сільських лікарських амбулаторій, лікарі інших педіатричних спеціальностей, педіатри Тернополя і Тернопільської області днями провели науково-практичний семінар “Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра”.

  Впродовж семінару, який відбувся за підтримки та ініціативи Міністерства охорони здоров’я спільно з департаментом охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільським державним медичним університетом ім. І.Я. Горбачевського, медики мали змогу ознайомитись з сучасними стандартами діагностики та лікування найбільш поширених дитячих захворювань, а також обговорити пріоритетні завдання педіатричної науки та практики в контексті реформування галузі охорони здоров'я.

  «Наше завдання – не лише зберегти педіатричну службу області, – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Руслан Мостовий, - а й дотриматись планів медичної реформи в педіатрії, згідно яких до 2020 року педіатрів повинні замінити сімейні лікарі, які опікуватимуться хворими всіх вікових груп населення».

  Також урядовець запевнив, що скорочень вузьких спеціалістів не планується, вони і надалі працюватимуть у закладах ІІ-ІІІ рівнів.