• In English
 • Віце-прем'єр-міністр К.Грищенко представив нового очільника Миколаївської ОДА
  опубліковано 21 січня 2014 року о 16:31

  21 січня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко представив нового Голову Миколаївської облдержадміністрації Геннадія Ніколенка.

  «В мене сьогодні дуже приємна і почесна місіямені доручено Президентом України представити відому Вам людину, нового керівника обласної державної адміністрації Ніколенка Геннадія Борисовича», - зазначив К.Грищенко.

  Віце-прем’єр-міністр України зачитав присутнім Указ Президента про призначення Геннадія Ніколенка головою ОДА і вручив йому посвідчення.

  К.Грищенко подякував Миколі Круглову за самовіддану роботу на посаді очільника Миколаївської області протягом останніх років і висловив переконання, що з призначенням нового керівника області, буде збережено позитивну динаміку розвитку регіону.

  Від свого імені та від усіх керівників підприємств та громади області Геннадій Ніколенко подякував Миколі Круглову за плідну працю на процвітання та благо Миколаївщини та запевнив присутніх, що в свою чергу докладе максимум зусиль для того, щоб за його керівництва область продовжувала розвиватися та досягала нових вершин.

  «Я чітко усвідомлюю ту відповідальність, яку беру на себе за Миколаївську область…Як зазначив у нашій розмові Президент України, він дуже задоволений тими надбаннями та досягненнями Миколаївської області, які ми маємо за останні 4 роки. Голова держави також наголосив на тому, що в подальшому ми не просто не повинні втрачати своїх темпів розвитку, а навпаки маємо робити усе для того, щоб далі йти вперед до нових звершень… Я можу сьогодні точно сказати, що й надалі ми будемо багато та напружено працювати для того, щоб завершити усі ті важливі об’єкти, які були розпочаті Миколою Кругловим та його командою… Я думаю, що зовсім скоро ми завершимо усі розпочаті проекти та почнемо займатися впровадженням нових не менш важливих об’єктів», - звернувся до присутніх на урочистому заході новопризначений керівник області.