• In English
 • Служба у війську тримає перші позиції на ринку робочих місць
  опубліковано 21 січня 2014 року о 15:43

  Військова служба за контрактом у Збройних Силах набуває все більшої популярності. Позитивна динаміка спостерігається у всіх областях України, адже сьогодні створено всі необхідні умови для успішного опанування військової спеціальності та просування по службі.

  Так, за минулий рік з Одещини на військову службу за контрактом було прийнято 515 громадян, що становить майже 150% від плану призову – про це повідомив спеціаліст відділу комплектування та призову місцевого обласного військового комісаріату службовець ЗС України Павло Маковецький. Він зазначив, що торік контракт зі Збройними Силами уклали на 200 осіб більше, ніж 2012 року.

  До розташування окремого підрозділу Донецького зенітного ракетного полку у Маріуполі також приходять дедалі більше осіб, які бажають служити за контрактом.

  «У 2013 році на одну посаду контрактника претендувало 4-5 осіб. Сподіваюся, до кінця 2014 року ми на 100% будемо укомплектовані професійними військовими, – розповів командир зенітного ракетного дивізіону підполковник Василь Лищенко. – Зараз співвідношення солдатів-строковиків і військовослужбовців-контрактників в дивізіоні складає “50:50”. Проте цей показник швидко зростає на корись добровільних рекрутів».

  За цією ж тематикою у студії обласної державної телерадіокомпанії “Запоріжжя” відбувся прямий ефір телевізійної програми “Час змін”. Участь у телепередачі взяв заступник обласного військового комісара з виховної роботи полковник Михайло Логвінов, який розповів про поетапне нарощування укомплектованості вітчизняного війська військовослужбовцями військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського складу та подальше впровадження служби у військовому резерві. За його словами, у 2014 році військкомати області повинні відібрати 250 кандидатів на військову службу за контрактом, і з початку року вже контракт підписали вже 13 осіб.