• In English
 • Крим і Китай планують підписати угоду про співпрацю в сільському господарстві
  опубліковано 21 січня 2014 року о 10:06

  У рамках візиту до Китайської Народної Республіки заступник Голови Ради міністрів АРК Рустам Темиргалієв презентує економічний та інвестиційний потенціал Автономної Республіки Крим.

  Також планується підписати базову угоду з реалізації пілотного проекту в сільському господарстві між Кримським республіканським підприємством «Кримзернопром» і фондом CUIEC (Китайсько-український Міжнародний інжиніринговий Фонд).

  Крім того, програма візиту передбачає ряд ділових зустрічей і переговорів з представниками Ради Китаю з розвитку Міжнародної торгівлі; Національної корпорації Китаю з питань зовнішньоекономічної співпраці; Міністерства сільського господарства Китаю; Уряду провінції Цзілінь; Сіньцзянською виробничо-будівельною Корпорацією; Національною корпорацією Китаю з вирощування зернових, олійних культур і продовольства.

  Окрім цього, заплановано відвідування  пілотного  сучасного агрокомплексу та промислової бази в Шанхаї, комплексу з легкої промислової продукції в м. Цзясін провінція Чжецзян, а також  міжнародного аеропорту в м. Чанджоу провінція Цзянсу.