• In English
 • Презентовано Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік
  опубліковано 20 січня 2014 року о 17:20

  20 січня під час засідання колегії Львівської обласної державної адміністрації, перший заступник голови ОДА Олексій Сторчило презентував проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2014 рік.

  Олексій Сторчило зауважив, що вона  базується, в першу чергу, на адекватній оцінці ситуації, що склалася протягом 2012-2013 років, наявних проблемних питаннях в області, впливу внутрішніх та зовнішніх чинників розвитку економіки України.

  Зазначимо, що проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2014 рік складається з 4 розділів і 2-х додатків.

  У першому розділі проведено аналіз економічного та соціального розвитку області за попередній період, визначено основні пріоритети, спрямовані на забезпечення соціально-економічного розвитку Львівщини у 2014 році, заходи з їх реалізації.

  Другий розділ Програми побудовано за галузевим принципом, розбито на підрозділи, в яких сформульована головна мета, основні заходи для розвитку кожної галузі у 2014 році, а також спрогнозовано очікувані результати. Розділ розкриває регіональний аспект економічного та соціального розвитку Львівщини, а саме розвиток малих міст.

  У третьому розділі передбачено програмно-цільове забезпечення виконання Стратегії розвитку Львівщини до 2015 року. Подаються обласні та комплексні програми за головними напрямками діяльності соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області.

  У четвертому розділі напрацьовано основні напрями та макропоказники розвитку на 2015-2016 роки.

  У додатках проекту Програми на 2014 рік передбачено:

  1. Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2014 рік;

  2. План першочергових природоохоронних заходів на виконання обласних цільових екологічних програм, що фінансуються з обласного цільового Фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету на 2014 рік.