• In English
 • У Криму під час курортного сезону будуть відкриті додаткові пункти базування бригад швидкої допомоги
  опубліковано 20 січня 2014 року о 16:50

  Частина пунктів постійного базування бригад швидкої допомоги переведена на цілодобовий режим роботи. За словами заступника директора кримського Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Геннадія Антонюка, це стало можливо завдяки реформуванню служби екстреної медичної допомоги.

  Зокрема, цілодобовими тепер стали пункти в селищі Піонерське Сімферопольського району, селах Славне і Новоселівське Роздольненського району, Малореченське поблизу Алушти.

  Крім цього, під час курортного сезону, в регіонах Автономії, де спостерігається значний наплив туристів, планується відкриття додаткових пунктів тимчасового базування бригад швидкої допомоги. «Це дозволить оперативніше надавати якісну медичну допомогу жителям і гостям півострова», – зазначив Геннадій Антонюк.

  Він також нагадав, що у кримському центрі екстреної медичної допомоги цілодобово працює телефон гарячої лінії, на сайті центру є можливість скористатися функцією «On-line приймальня» і звернутися з пропозиціями чи зауваженнями по роботі служби.

  У 2013 році була переформатована структура кримських медустанов, які надають екстрену допомогу. Для більш оперативного реагування на виклики тепер в Автономії замість п’яти працюють сім станцій екстреної медичної допомоги, 37 підстанцій і 42 пункти постійного базування бригад.