• In English
 • Вихідними проїзд автошляхами забезпечували близько 3 тис. дорожників та 2 тис. одиниць техніки
  опубліковано 20 січня 2014 року о 16:40

  Майже 3 тисячі дорожників та понад 2 тисяч одиниць дорожньої техніки були задіяні для забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду українськими дорогами протягом вихідних, 18-19 січня 2014 року.

  За даними Аналітично-диспетчерської служби Укравтодору, найбільше роботи було у дорожніх організацій та підприємств Вінницької, Сумської, Чернігівської, Харківської та Хмельницької областей, де внаслідок значного погіршення погодних умов – зниження температури, мокрого снігу та дощу – товщина снігового покрову сягала 15-25 см.

  Від самого початку опадів регіональними дорожніми службами, що взимку перебувають на цілодобовому чергуванні, дорожнє покриття доріг як державного, так і місцевого значення оперативно розчищалося й оброблялося протиожеледними матеріалами.

  Така оперативність та злагодженість дій дорожників дозволила не допустити утворення суцільної ожеледі та переметів і запобігти ускладненню руху й утворенню заторів на автодорогах України.

  Проте з огляду на значне погіршення погодних умов на всій території України, прогнозоване Гідрометцентром на найближчі 4 доби, Укравтодор закликає водіїв бути уважними, обережними та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху з метою недопущення виникнення дорожньо-транспортних пригод.