• In English
 • Микола Азаров: На сьогодні мова не йде про вступ України ні в ЄС, ні в ТС
  опубліковано 20 січня 2014 року о 09:34

  На сьогодні чинними документами не підкріплено вступ України ні в Європейський Союз, ні у Митний союз. На цьому акцентував Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці.

  «Зверну Вашу увагу на те, що ні про вступ до Європейського Союзу , ні про вступ до Митного союзу ні в яких документах не говориться, в тому числі, і в Угоді про асоціацію з ЄС немає ні слова про можливість вступу України до Європейського Союзу. У цьому легко переконатися, прочитавши тексти угод, які вивішені на сайті Уряду: www.kmu.gov.ua, на моєму персональному: www.azarov.ua і оприлюднені Європейською комісією», - сказав Микола Азаров.

  При цьому він підкреслив, що «тільки безвідповідальні політикани з Майдану ставлять знак рівності між підписанням Угоди про асоціацію з ЄС і вступом в ЄС».

  Прем'єр-міністр також зазначив, що «своєю демагогією вони обманюють людей».

  Микола Азаров зауважив, що аналогічні угоди про асоціацію Європейський Союз підписав з багатьма країна, наприклад з Туреччиною 50 років тому, яка до цих пір не вступила в ЄС. Приблизно 10 років тому ЄС підписав угоди про асоціацію з цілою низкою африканських країн і т.д.

  Глава Уряду також повідомив, що головування України в СНД є черговим, і «дає можливість формувати порядок денний зустрічі глав держав і урядів».

  За його словами, під час головування головну увагу Україна приділить розвитку зони вільної торгівлі в рамках Співдружності Незалежних Держав.