• In English
 • Коментар МЗС Україниу зв'язку з рішенням Президента України В.Ф.Януковича про участь нашої держави у Військовій тренувальній місії ЄС у Республіці Малі
  опубліковано 15 січня 2014 року о 17:00

  Україна продовжує вживати заходи з метою поглиблення практичного співробітництва з Європейським Союзом у сфері зовнішньої та безпекової політики.

  Черговим кроком, покликаним розширити взаємодію України з ЄС на цьому напрямі, стало підписання Президентом України В.Ф.Януковичем 14 січня 2014 року Указу «Про участь України у Військовій тренувальній місії Європейського Союзу в Республіці Малі».

  Зазначене рішення української сторони було прийняте у відповідь на звернення Європейського Союзу. 

  Участь України у діяльності місії буде забезпечена шляхом надання для її потреб матеріально-технічних ресурсів та здійснення стратегічних авіаційних перевезень в інтересах місії.

  Залучення нашої держави до операцій ЄС з врегулювання криз, ще одним прикладом якого є участь в операції Євросоюзу з протидії піратству біля узбережжя Сомалі «EU NAVFOR ATALANTA», підтверджує авторитет України як держави, що робить значний внесок у підтримання міжнародного миру та стабільності.