• In English
 • Микола Азаров: Майдан не народив жодного конструктивного проекту для держави
  опубліковано 15 січня 2014 року о 11:49

  За весь час Майдан не народив  жодного конструктивного проекту для держави, не здійснив жодної корисної справи для людей. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 січня 2014 року.

  «Навпаки, багатьом людям, яких штовхнув на протиправні дії, уже зламав долю, і багатьом ще може зламати», - наголосив Микола Азаров.

  Зокрема, Прем’єр-міністр був шокований повідомленням про те, що в захопленому Будинку профспілок знайшли дванадцятирічну дівчинку, яка три тижні перебувала в розшуку. До того ж неповнолітню ще й використовували на якихось роботах. Ніхто не поцікавився документами, ніхто не зв'язався з батьками дитини, ніхто не опікувався здоров'ям і безпекою дівчинки.

  Глава Уряду поставив вимогу дати жорстку правову оцінку фактам використання дітей у політичних акціях.

  Водночас, на переконання Миколи Азарова, ця дика історія яскраво продемонструвала, що організаторам протестів байдуже до долі держави, байдуже до інтересів переважної більшості наших громадян, байдуже навіть до наших дітей.

  Глава Уряду переконаний, що ті, хто сьогодні продовжує дестабілізувати ситуацію в державі, блокують роботу Верховної Ради, продовжують працювати проти України - «вони не людей слухають, а власні амбіції».

  «Вони не людей захищають, а власну політичну кар'єру, побудовану, на жаль, виключно на провокаціях і створенні напруженості в суспільстві»,- зазначив Микола Азаров.

  Водночас Прем’єр-міністр нагадав, що саме представники нинішньої опозиції завели країну в глухий кут найглибшої соціально-економічної кризи у 2008-2009 роках. Це вони вдвічі знецінили гривню, урізали доходи людей і соціальні виплати. Це вони розікрали кошти вкладників у збанкрутілих банках, які потім довелося рятувати і повертати людям кошти. Це під їх прикриттям аферисти-забудовники залишили і без грошей, і без житла десятки тисяч наших громадян. До того ж вони підписали кабальний газовий контракт, внаслідок чого за понад три роки надмірна ціна на газ знекровила валютні резерви держави. А  підписання невигідних умов вступу до СОТ утворило величезне негативне сальдо торгового балансу – в першу чергу з Євросоюзом

  « Вони не змінюються. Вони продовжують робити єдине, що вміють: перетворювати на руїну все, до чого торкаються їх руки, і при цьому ні за що не несуть відповідальність», - сказав Микола Азаров.