• In English
 • НКЦПФР допустила акції Ukrproduct Group Ltd. до обігу на українському фондовому ринку
  опубліковано 15 січня 2014 року о 09:34

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 14 січня 2014 року на своєму плановому засіданні прийняла рішення щодо допуску акцій Ukrproduct Group Ltd. до обігу на території України.

  «Безумовно, це рішення є певною мірою історичним та епохальним. Адже нарешті те, над чим так довго працювали регулятор і учасники вітчизняного фондового ринку, здійснилось. Сформувавши необхідну нормативну базу, ми відповіли на запит фондової спільноти та забезпечили можливість розширення ринкового інструментарію за рахунок нових ліквідних цінних паперів. Тепер, власне, ми дочекались першого прецеденту та видачі дозволу на допуск цінних паперів іноземного емітенту до обігу на території України», - акцентував увагу на значимості рішення член НКЦПФР Анатолій Амелін.

  Відповідно до резолюції регулятора, до обігу на території України допущено 581 400 акцій емітента номінальною вартістю 0,10 англійських фунтів стерлінгів кожна на загальну суму 58 140 англійських фунтів стерлінгів, які обліковуються на коррахунку ПАТ «НДУ» в іноземній депозитарній установі, Euroclear UK & Ireland. Зауважимо, що загальна кількість акцій Ukrproduct Group Ltd. складає 60 000 000 шт. Планується, що обіг цінних паперів емітента буде здійснюватись на «Українській біржі».

  Анатолій Амелін додав, що учасники ринку мають самостійно визначитися, наскільки привабливим для них є така ініціатива. «Якщо українські інвестори виявлять зацікавленість у цьому інструменті, то їх буде більше. Це, у свою чергу, створить додаткові можливості для «перезавантаження» вітчизняного фондового ринку та залучення компаніями інвестицій за допомогою ринку цінних паперів», - зауважив член Комісії.

  Зазначимо, що обіг цінних паперів іноземного емітента на території України може здійснюватися з наступного дня після опублікування повідомлення про прийняття рішення про допуск в офіційному друкованому виданні Комісії.