• In English
  • На Чернігівщині продовжують розширювати мережу FM-мовлення
    опубліковано 14 січня 2014 року о 10:43

    У Чернігівській області активно продовжують розбудову телерадіоінформаційного простору, шляхом розширення мережі FM-мовлення. Так, приємною подією нового року для слухачів семи районів Чернігівщини став вихід в ефір передач обласного радіо в FM- діапазоні на частоті 101,2 Мгц. Це своєрідний «прорив», так би мовити, перша ластівка в радіоефірі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-Центр». До цього обласне радіо не здійснювало мовлення в FM- діапазоні.  Особливо гостро стояла проблема  надання населенню місцевої інформації в північній частині області, де проводове мовлення  практично зникло два роки тому.

    Відтепер же слухачі Корюківського, Коропського, Сосницького, Семенівського, Новгород-Сіверського та Щорського районів знову з цікавістю дізнаються про події регіону, роботу органів влади, ситуацію в економічному і громадсько-політичному житті.

    Редакція «Чернігівської хвилі», з обсягом мовлення 24 години на добу, щогодини подає в ефір свіжі новини, пізнавальні, науково-популярні, розважальні передачі. Серед них є місце і дитячим та молодіжним програмам. У музичній палітрі мовлення пріоритет надається  українським пісням та виконавцям.