• In English
 • Держфінінспекція у Вінницькій області протягом 2013 року відшкодувала втрат на 91 млн. грн.
  опубліковано 13 січня 2014 року о 09:34

  Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – грудня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 91,1 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 280 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 67 досудових розслідувань.

  Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 72 позови на загальну суму 23,2 млн. грн.

  У 240 випадках до об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За вчинені фінансові порушення 627 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 261 – до дисциплінарної та матеріальної.

  Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 5,3 млн. грн.