• In English
 • Держсільгоспінспекція розробила перелік садивного матеріалу, вирощеного минулого року
  опубліковано 11 січня 2014 року о 15:03

  Для інформування та спрощення роботи підприємств, які займаються створенням багаторічних насаджень, а також тих які проектують площі під такі насадження в нашій державі, фахівцями Державної інспекції сільського господарства України розроблено Перелік садивного матеріалу плодових, ягідних, горіхоплідних, малопоширених культур, винограду та хмелю, вирощеного в Україні 2013-го року.

  Зокрема, Перелік  містить два розділи: перелік підприємств-виробників садивного матеріалу багаторічних культур в Україні 2013 року та сортимент садивного матеріалу плодових, ягідних, горіхоплідних, малопоширених культур, винограду та хмелю вирощеного розсадницькими підприємствами України у 2013 року. Таким чином, відкривши Перелік можна знайти необхідну, достовірну  інформацію стосовну садивного матеріалу вітчизняного виробництва в розрізі кожної області, оскільки основним джерелом для формування документу стали результати інспекційної роботи, що була проведена територіальними органами Держсільгоспінспекції України.

  Тож, Перелік ще й сприятиме розсадницьким господарствам в реалізації садивного матеріалу, оскільки підприємства, які бажають придбати саджанці високої якості, матимуть можливість зробити це безпосередньо у виробника.

  Так, з Переліком та інформацією яку він містить можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держсільгоспінспекції України в розділі «діюча нормативно-правова база», де він розміщений для загального користування усіх охочих.