• In English
 • Чорнобильці Рівненщини одержали понад 200 мільйонів гривень
  опубліковано 10 січня 2014 року о 16:36

  Торік на соціальну підтримку потерпілих від Чорнобильської катастрофи Рівненщина отримала з держказни понад 212 мільйонів гривень, підсумувала заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Зокрема, більшу частину цієї суми, а саме 120 мільйонів, спрямували на компенсацію сім’ям із дітьми та безкоштовне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Майже 48 мільйонів бюджетних гривень пільговики отримали як доплату за роботу на радіоактивно забруднених територіях, додаткові відпустки та підвищені стипендії. Ще майже 42 мільйони гривень спрямували потерпілим І-ІІ категорій, які одержують щомісячну допомогу в зв’язку з обмеженням споживанням продуктів харчування місцевого виробництва. Окрім того, 2,5 мільйона гривень витратили на оздоровлення чорнобильців, а понад 17 тисяч — на компенсацію за втрачене майно у зв’язку з переїздом.

  Довідково

  Нині на Рівненщині проживає понад 370 тисяч осіб, які мають статус чорнобильців, із них 4253 краян безпосередньо брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.