• In English
 • Аграрії активно накопичують необхідні засоби захисту рослин
  опубліковано 10 січня 2014 року о 16:14

  На сьогодні аграрії обробили близько 1 мільйона гектарів під озиминою від мишоподібних гризунів. Загалом же сільгоспвиробникам знадобиться близько 30 тисяч тонн засобів захисту рослин для проведення комплексу весняно-польових робіт. А через сприятливі погодні умови для перезимівлі шкідників та хвороб аграрії вже накопичують необхідні засоби захисту рослин. Про це повідомив директор Департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства Олександр Демидов.

  «Враховуючи сприятливі погодні умови для перезимівлі шкідників та хвороб, аграрії вже активно накопичують засоби захисту рослин. Їх необхідно буде активно використовувати під час проведення комплексу весняно-польових робіт. Це допоможе ефективно захистити озимі від хвороб і шкідників. Проте вже на сьогодні аграрії встигли обробити близько 1 мільйона гектарів посівів проти мишоподібних гризунів», − повідомив фахівець.

  Директор Департаменту також повідомив, що загалом, за даними регіонів, аграріям для весняно-польових робіт знадобиться 30 тисяч тонн засобів захисту рослин. Олександр Демидов також зазначив, що за прогнозами синоптиків очікується поступове зниження температури та поява снігового покриву.

  А це забезпечить надійну перезимівлю озимини. Нагадаємо, що озимі культури посіяні на площі 7,8 мільйона гектарів. Загалом же зерновий клин під урожай наступного року становитиме 16,4 мільйона гектарів.