• In English
 • Завершується підготовка до будівництва Олімпійського центру на Херсонщині
  опубліковано 09 січня 2014 року о 13:04

  З метою створення належної інфраструктурної бази для підготовки спортсменів до міжнародних та всеукраїнських змагань та підвищення рівня підготовки спортсменів області на території Цюрупинського району планується будівництво Олімпійського центру з підготовки спортсменів з водних видів спорту.

  Нагадаємо, що це питання вирішувалося на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти», під час якого Херсонська обласна державна адміністрація підписала меморандум про співробітництво з Міністерством молоді та спорту України. Згідно цього документу Сторони співпрацюватимуть у питаннях підготовки інвестиційного проекту з  будівництва такого необхідного для всієї країни Центру.

  За договором будівництво Олімпійського центру планується у Цюрупинському районі на земельній ділянці площею 25 га. Загальна площа центру становитиме більше 12000 кв. м, де одночасно зможуть знаходитися до 500 спортсменів. На ділянці розташовуватиметься сама будівля центру, спортивні споруди, легкоатлетичний комплекс, ігрові майданчики та бігова траса із спеціальним пружинистим покриттям. Також передбачений паркінг для особистого автотранспорту і транспорту для перевезення човнів.

  Окрім того, Олімпійський центр з підготовки спортсменів з водних видів спорту складатиметься з трьох основних об'ємів: центральний басейн з вежами для стрибків у воду, елінги для зберігання човнів з готельним комплексом та універсальний спортивний зал із допоміжними залами спеціальної підготовки з медично-реабілітаційним комплексом. Вартість будівництва – 180 млн грн, термін будівництва – 2 роки.

  На сьогодні Херсонською обласною державною адміністрацією проведені відповідні роботи по встановленню місяця розташування Центру та підготовлено всі необхідні документи, після підписання яких розпочнеться масштабне будівництво Олімпійського центру, кошти на яке вже виділено у державному бюджеті.