• In English
 • Микола Азаров: Люди "проголосували" заощадженнями за підтримку політики Уряду: депозити зросли вдвічі
  опубліковано 09 січня 2014 року о 11:36

  Люди переконливо «проголосували» своїми заощадженнями за національну валюту, за національну економіку: у 2010-2013 роках депозити громадян в банках збільшились на 205%. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 9 січня 2013 року.

  Прем’єр-міністр зазначив, що попри спроби опозиції зводити наклепи на економічну політику Уряду, факти говорять самі за себе: у 2010-2013 роках депозити громадян в банках збільшились на 205% (тобто більш ніж в два рази) або на понад 222 мільярди гривень. Тільки за минулий рік депозити фізичних осіб в національній валюті виросли майже на 70 мільярдів гривень або на 36%.

  «Загалом наші громадяни зберігають в банках вже 434 мільярди гривень – більше, ніж річні доходи Державного бюджету! Що це означає, як не абсолютно незаперечну довіру до економічної політики Уряду?» - зазначив Микола Азаров. При цьому він додав, що таку довіру щоденно намагалася розхитувати опозиція: безперервно провокувала панічні настрої щодо стабільності національної валюти, закликала і зараз закликає знімати депозити тощо.

  «Люди переконливо, так би мовити, «проголосували» своїми заощадженнями за національну валюту, за національну економіку та проти закликів опозиції», - наголосив Микола Азаров.

  Також Прем’єр-міністр зазначив, що за неповних чотири роки роботи соціальні гарантії в державі підвищені майже вдвічі. І це в державі, яка повною мірою відчувала і тиск світової економічної кризи, і економічну рецесію в Європі, і торгівельні проблеми з Росією. При цьому, наша країна несла найбільший в Європі тягар ціни на газ, але втримала і ціни, і тарифи на житлово-комунальні послуги. Зростання цін в Україні за останні чотири роки склало 14% - приблизно по 3% на рік – це європейський рівень інфляції. Тоді як за два роки у 2008-2009 – майже 40%.

  «Тому наш Уряд і далі буде продовжувати політику опори на внутрішній ринок та активізацію вітчизняної економіки. І, виконуючи соціальні ініціативи Президента України, буде послідовно підвищувати купівельну спроможність наших громадян», – зазначив Микола Азаров.