• In English
  • Розроблений Урядом бюджет - запорука фінансової стабільності і економічного розвитку в 2014 році, - Прем'єр-міністр
    опубліковано 09 січня 2014 року о 11:38

    Члени Уряду мають переконати парламентарів прийняти 16 січня держбюджет, який є головною запорукою фінансової стабільності і економічного розвитку в 2014 році. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 9 січня 2014 року.

    Глава Уряду зазначив, що Верховна Рада України прийняла спеціальну постанову про особливості розгляду і прийняття Державного бюджету на 2014 рік.  Відповідно до неї, Комітет Верховної Ради з питань бюджету розпочав підготовку пропозицій до проекту бюджету за участю уповноважених представників Кабінету Міністрів. Підготовка відбудеться у вкрай стислий термін: до 10 години 16 січня 2014 року. В цей же день проект Закону про Державний бюджет України на 2014 рік, згідно з цією постановою, має бути прийнятий в цілому.

    «Наступний тиждень буквально кожен член Кабінету Міністрів повинен присвятити в першу чергу роботі з народними депутатами, з комітетами Верховної Ради і парламентськими фракціями, щоб донести до них наше переконання: розроблений Урядом бюджет – це головна запорука фінансової стабільності і економічного розвитку в 2014 році», - зазначив Микола Азаров.